WebSpy وارد بازار ایران شد

محصولات امنيتي webspy به زودي از طريق شركت‌هاي آشنا ايمن و پارس آتنا دژ در ايران عرضه مي‌شوند.
شركت كام گارد دبي به عنوان يكي از شركت‌هاي پيشرو در ارائه راه حل‌هاي نرم‌افزاري و سخت‌افزاري امنيت و همچنین توزیع کننده منطقه‌ای و انحصاری این محصول، از عرضه اين محصولات در ايران خبر داده است.
بر اساس اين گزارش، شركت‌هاي آشنا ايمن و پارس آتنا دژ به عنوان نمايندگان محصولات وب اسپاي در ايران در زمينه فروش، نصب، پشتيباني و خدمات پس از فروش فعاليت خواهند كرد.
محصولات وب اسپاي كه تاكنون در بسياري از سازمان‌ها، نهادهاي دولتي و شركت‌هاي بزرگ بخش خصوصي و دولتی در سراسر جهان به كار گرفته شده‌اند، به طور عمده بر بهينه‌سازي استفاده از اينترنت، ايميل و كاربردهاي تحت وب در سازمان‌ها تمركز دارند.
رضا فخرعطار، مدیرعامل شرکت آشنا ایمن، در خصوص توانايي‌هاي وب اسپاي معتقد است: این برنامه فايل‌هاي ثبت وقايع (log file) های سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای مختلف مثل تجهیزات فعال شبکه، سرورهای تحت وب، سرورهای پست الکترونیک و تجهیزات مختلف امنیتی اعم از فایروال، IDS و … را جمع‌آوري، آنالیز و تحلیل می‌نماید. با استفاده از این اطلاعات آنالیز شده مدیران شبکه دید کاملی نسبت به رخدادهای درون شبکه پیدا کرده و می‌توانند نسبت به تعریف و یا تغییر سیاست‌ها اقدام نمایند.
همچنين بحری مدیرعامل شركت پارس آتنا دژ اظهار مي دارد كه خصوصیات منحصر به فرد محصول، کاربری آسان و کاربرپسند، اعتماد به گروه پشتیبانی کام‌گارد به عنوان مسئول کالا در منطقه و نیاز بازار به چنين محصولي از دلايل اين شركت براي انتخاب وب اسپاي بوده است.
وي همچنين در مورد توانايي‌هاي راه حل‌هاي webspy مي‌گويد: امکان دریافت انواع گزارش‌های مدیریتی برای مدیران و مسئولین شبکه و کمک به افزايش قابلیت‌هایی از قبیل بهینه‌سازی و بالا بردن راندمان فعالیت مفید کارمندان در ساعات اداری، افزایش امنیت در شبکه، افزایش کیفیت مدیریت شبکه و ایجاد یک سایت مطمئن و پر طرفدار از دستاوردهای منحصر به فرد این نرم‌افزار می‌باشد.
گفتني است هم اكنون راه حل‌هاي webspy در بيش از ۱۲۰ كشور جهان مورد استفاده قرار مي‌گيرند.
علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر و دريافت نسخه رايگان مي‌توانند به وب سايت www.webspy.com مراجعه و يا با شركت‌هاي آشنا ايمن (۸۸۵۲۹۳۴۵) و پارس آتنا دژ (۸۸۰۵۴۷۷۶) تماس حاصل نمايند.
همچنين ارائه گواهينامه‌هاي متخصصان وب اسپاي نيز در برنامه كاري نمايندگان قرار دارد كه به زودي خبرهاي تكميلي در اين خصوص منتشر خواهد شد.
ارائه شده در ایتنا