DISTREE اسپانیا می‌تواند جایگزین مناسبی برای نمایشگاه‌ها باشد

حضور در DISTREE اسپانیا، موقعیت خوبی از لحاظ مذاکرات میان تامین‌کنندگان سخت‌افزار و برنامه‌ریزهای آینده در این حوزه بود.
باقر بحری، قائم‌مقام کمیسیون سخت‌افزار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا، اظهار داشت: DISTREE که طی روزهای گذشته در بارسلونای اسپانیا برگزار شد، در حقیقت گردهم‌آیی تامین‌کنندگان سخت‌افزار خاورمیانه، آفریقای شمالی و اروپای شرقی بود.
وی افزود: در این گردهم‌آیی، مذاکرات بسیار خوبی میان تامین‌کنندگان سخت‌افزارجهت تصمیم‌گیری برای انجام اقدامات آینده انجام شد.
بحری گفت: البته به غیر از این موضوع، اتفاقات خوبی از لحاظ فناوری اطلاعات نیز صورت گرفت، به گونه‌ای که سخنرانی‌های پرباری نیز در خصوص آینده این صنعت و وضعیت منطقه انجام شد.
وی، در پاسخ به این سوال که این نشست برای کشورما چه اثر مطلوبی داشته است، تصریح کرد: از ایران سه شرکت سخت‌افزاری در DISTREE حضور داشتند و این جلسات بسیار خوب بود و می‌تواند جایگزین مناسبی برای بسیاری از نمایشگاه‌ها باشد، چراکه در نمایشگاه‌های دیگر نحوه ملاقات‌ها و برنامه‌ها چندان مشخص نیست، اما در این جلسات قبل از حضور در مراسم، برنامه‌ها به صورت ریز و جزیی مشخص می‌شود.
ارائه شده در سیتنا